Kommande matcher
Idag 19:00 | Herrar, Div 6 Tidaholm
Sandhems IF
Herr
Sön 12 maj 16:00 | Damer, Div 4 Östra
Götene FK U
Dam
Sön 12 maj 16:00 | Flickor Div 6 Skövde
F12
Falköpings KIK Svart
Sön 12 maj 16:15 | Flickor Div 7 Skövde
Falköpings KIK Vit
F10/11
Sön 12 maj 11:00 | Pojkar Div 7 Norra
IK Gauthiod
P14/P15
APRILKAMPANJ på 500 kronor till dig som säljer JOYNA i vår förening
28 apr, 09:54 0 kommentarer
Under april pågår Folkspels lanseringskampanj och du som säljare får ett presentkort på 500 kronor på Intersport om du säljer 5 Joyna-prenumerationer.
Klubbkläder!
26 apr, 14:16 0 kommentarer
Nu har alla medlemmar möjligheten att köpa våra klubbkläder.
Provning och betalning på Intersport Falköping 27/4-7/5.
Fler nyheter
Kommande matcher
Fre 10/5
19:00 |
Sandhems IF Idrottsparken, Sandhem A-plan |
Sön 12/5
11:00 |
IK Gauthiod Lunnevi IP B-plan |
Sön 12/5
13:30 |
IFK Tidaholm Vit Falevi Falköping |
Sön 12/5
14:30 |
FP7 |
Sön 12/5
15:30 |
IFK Falköping FF Blåvit |
Sön 12/5
16:00 |
F12 F12 Strömsborg C |
Sön 12/5
16:00 |
Götene FK U Kinnevallen A-plan |
Sön 12/5
16:15 |
Falköpings KIK Vit Dotorpsplan E |
Tor 16/5
18:00 |
F12 F12 Strömsborg C |
Tor 16/5
19:00 |
P14/P15 Åsarps IP |
Senaste resultat
Tor 9/5
17:00 |
P14/P15 Åsarps IP A-plan |
0-7 |
Ons 8/5
19:00 |
Herr Strömsborg A |
1-3 |
Mån 6/5
18:45 |
Dam Strömsborg A |
2-1 |
Sön 5/5
16:00 |
Borgunda IK Biksborg, A-plan |
2-1 |
Sön 5/5
13:00 |
Fristad/Sparsör/Borgstena Trollevi C konstgräs |
1-1 |
Mån 29/4
19:15 |
P14/P15 Åsarps IP |
4-2 |
Mån 29/4
19:00 |
Våmbs IF U Södermalms IP konstgräs |
1-5 |
Lör 27/4
15:00 |
Herr Strömsborg A |
2-0 |
Lör 20/4
12:00 |
Herr Odenvi Konstgräs |
1-2 |
Sön 7/4
16:00 |
Våmbs IF Södermalms IP konstgräs |
3-2 |
Kommande aktiviteter
Fre 10/5
19:00-21:00 |
Herr »
Match mot Sandhems IF
Idrottsparken, Sandhem A-plan |
Sön 12/5
11:00-13:00 |
P14/P15 »
Match mot IK Gauthiod
Lunnevi IP B-plan |
Sön 12/5
13:30-16:00 |
FP7 »
Match mot IFK Tidaholm Vit
Falevi Falköping |
Sön 12/5
14:30-16:30 |
FP7 »
Match mot Falköpings FK Svart
|
Sön 12/5
15:30-17:30 |
FP7 »
Match mot IFK Falköping FF Blåvit
|
Sön 12/5
16:00-17:00 |
F12 »
Match mot Falköpings KIK Svart
Strömsborg C |
Sön 12/5
16:00-17:30 |
Dam »
Match mot Götene FK U
Kinnevallen A-plan |
Sön 12/5
16:15-17:45 |
F10/11 »
Match mot Falköpings KIK Vit
Dotorpsplan E |
Sön 12/5
17:00-18:15 |
FP7 »
Träning för de som inte spelar sammandra
Strömsborg |
Mån 13/5
17:30-19:00 |
F10/11 »
Träning F10/F11
Strömsborg 7-Manna |